KLIENDILEHED.ee

Kasutustingimused

 1. 1. Mõisted
  1. 1.2. Kasutaja - Kliendilehed.ee veebikeskkonna kasutaja
  2. 1.3. Pool - Õhtuleht Kirjastus või kasutaja, koos nimetatud pooled.
  3. 1.4. Õhtuleht Kirjastus - äriühing AS Õhtuleht Kirjastus, registrikood 10678223, asukoht Narva mnt 13, Tallinn 10151.
  4. 1.5. Kasutustingimused - tingimused veebilehe kasutamiseks
 2. 2. Kasutustingimused
  1. 2.1. Kliendilehed.ee on Õhtuleht Kirjastuse poolt loodud veebiportaal, mis on mõeldud kõigile Kasutajatele, kes soovivad ühest kohast leida Eesti suurimate jaeettevõtete sooduspakkumisi.
  2. 2.2. Veebilehe kasutamiseks ei pea registreeruma Kasutajaks ja see on tasuta.
  3. 2.3. Kliendilehed.ee lehe külastamisega kinnitab Kasutaja, et ta on tutvunud Kasutustingimustega, on nendega nõus ja täidab neid.
  4. 2.4. Kliendilehed.ee e-veebilehel nähtavate toodete hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20% (kui ei ole märgitud teisiti).
  5. 2.5. Sooduspakkumisi tutvustav materjal pärinev Eesti suuremate jaeettevõtete kliendilehtedelt ning kliendilehed.ee ei vastuta nende täpsuse eest, kuna ei pruugi alati omada korrektset informatsiooni.
  6. 2.6. Lehekülje kasutamisest tulenevatele õigussuhetele Poolte vahel kohaldatakse Eesti Vabariigi õigusakte.
  7. 2.7. Kliendilehed.ee veebilehel avaldatud materjalid (pildid, videod, kujundus, jms) on autoriõiguse seaduse järgi autorikaitse objekt, mille kopeerimine ja levitamine ilma Õhtuleht Kirjastuse kirjaliku nõusolekuta on üldjuhul keelatud.
 3. 3. Õhtuleht Kirjastuse andmekaitsetingimused, küpsiste kasutamise põhimõtted.
  1. 3.1. Kliendilehed.ee ja Õhtuleht Kirjastuse andmekaitsetingimused leiad siit:ohtulehtkirjastus.ee/andmekaitsetingimused/.
  2. 3.2. Kliendilehed.ee ja Õhtuleht Kirjastuse küpsiste kasutamise põhimõtted leiad siit:ohtulehtkirjastus.ee/kupsiste-kasutamise-pohimotted/.